Příští zápas

Je napsaný na tymuj.cz

Zelené koně vzdorovaly pouze třetinu, BAHL zahájena vítězně

22.09.2012 22:06

V úvodním zápase letošního ročníku BAHL čekal na Indiány jeden ze dvou nováčků v soutěži - tým HC Green Horse. Soupeř nezačal utkání špatně a díky vysoké produktivitě stačilo kobylkám pouze pár šancí k úspěchu v podobě nerozhodné první třetiny, která skončila 3:3. Nepříliš pozitivní situaci vyřešila indiánská rada starších, která o první přestávce vysvětlila ostatním, jak je třeba využít širšího kádru ve svůj prospěch a od druhé části hry už to vypadalo mnohem lépe. Zeleným koňům postupem času začal docházet dech a zatímco Drahuš branku Inidánů zavřel, na druhé straně brankový příděl díky rychlému střídání a agresivnímu pohybu neustal. S ubíhajícími minutami už pouze rostl počet vstřelených branek Indiánů, který nakonec na kulatou desítku zaokrouhlil těsně před závěrečným hvizdem Pavel Grossmann.

HC Indiáni - HC Green Horse 10:3

Branky: Březný 2, Grossmann 2, Kulas 2, Kocur, Kupka, Pěntka, Tač - Kačmařík, Koval, Dostál. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Třetiny: 3:3, 3:0, 4:0. Sestava Indiánů: D. Janeček - Kačmář, Pěntka, Malchárek, Harasim - Kulas, Kupka, Tač - Kocur, Hruška, V. Janeček - Svěchovský, Březný, Grossmann.