Příští zápas

Je napsaný na tymuj.cz

První ligovou prohru přichystali Indiánům HC Phatoms

12.10.2012 23:56

Každá série má svůj konec. Stopku indiánské neporazitelnosti vystavil ve 4. kole BAHL tým, na který jsme ani počtvrté v této sezóně nenašli recept - HC Phantoms. Už od úvodních minut byl tým v oranžových dresech lepší, přesto šli Indiáni do vedení. Ještě do konce třetiny ovšem Fantomové vyrovnali a na počátku druhé třetiny roztočili brankový kolotoč. Několik rychle a precizně provedených brejků znamenalo během krátké chvíle čtyřbrankové vedení a to už byla situace, se kterou se dalo jen těžce něco dělat. Na počátku třetí části sice ještě přišla třetí indiánská branka, která snížila rozdíl ve skóre na 3:6, nicméně poté už úřadovali opět Fantomové a nebylo víceméně co řešit. Po třinácti zápasech bez prohry tedy přišla studená sprcha a jediným pozitivem budiž to, že se podařilo udržet výsledek v jednociferných mezích.

HC Indiáni - HC Phantoms 3:9

Branky: Hruška, Pěntka, Harasim. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. Třetiny: 1:1, 1:5, 1:3. Sestava Indiánů: D. Janeček - Kačmář, Pěntka, Harasim - Kocur, Hruška, Malchárek - Svěchovský, Kulas, Tač.