Příští zápas

Je napsaný na tymuj.cz

Indiánská senzace pokračuje, Kometa zhasla!

01.10.2012 22:51

Famózní úvod indiánské sezóny sále nekončí. Ve 2. kole svedl los Indiány dohromady s loňským mistrem BAHL - s Kometou Karviná. Utkání chudé na branky začali lépe Karviňoci, kteří využili chyby v rozehrávce Indiánů a poměrně snadno se dostali do vedení. Poté už však neprostupný muž v indiánské svatyni uzavřel své tee-pee a Kometa dozářila. V polovině zápasu se vydal na výlet do soupeřovy obrany Martin Hruška a náskok Komety byl rázem smazán. Utkání pomalu spělo podobně jako v přípravě k nerozhodnému konci, nicméně tradičně vyprodaný bohumínský stadion se remízy nedočkal. Dvě minuty před koncem zápasu se podruhé v utkání prosadil indiánský ostrostřelec Hruška, vsítil rozdílovou branku na 2:1 a sesadil Kometu z čela průběžné tabulky. Na něm Kometu vystřídali právě Indiáni, kteří mají po dvou kolech BAHL jako jediní stále plný bodový zisk.

HC Indiáni - HC Kometa 2:1

Branky: Hruška 2 - Vítek. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Třetiny: 0:1, 1:0, 1:0. Sestava Indiánů: D. Janeček - Pěntka, Kačmář, Harasim, Malchárek - Kulas, Tichavský, Tač - Hruška, Grossmann, Kocur.